29 cze 2007

W Kurierze Warszawskim o rezygnacji Lecha Jaworskiego raz jeszcze.

Jeszcze jeden materiał w Kurierze Warszawskim po rezygnacji Lecha Jaworskiego. Podstawowe pytanie: czy odwołanie przewodniczącego Rady Warszawy to osłabienie pozycji Pani Prezydent?

Lech Jaworski opowiadający o "kwestiach osobistych", które skłoniły go do rezygnacji:
Były to kwestie natury osobistej. Kwestie natury osobistej to są takie kwestie, które są na tyle istotne, iż nie można ich nie brać pod uwagę. Natomiast mają one często taką naturę, iż właśnie niechętnie się o nich mówi.
Taaa. Wszystko jasne. Grzegorz Schetyna :)

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

No to bazarowy cwaniaczek już sobie poszedł, ale nie zginie, koledzy Czarzasty i Kwiatkowski na pewno pamiętają o swoim starym przyjacielu. Trzeba facetowi przyznać, ze trochę się wyrobił w czasie swojego urzędowania w bufecie - zmył ten subkulturowy żel z włosów.

Ale czym on tam machał? Jakim znowu "projektem statutu miasta"? To tego statutu nadal nie ma??

Anonimowy pisze...

cytat z filmu: i realizuje program platformy i pani Hanny Gronkiewicz WALCZ ...." - ale sie usmialem, faktycznie piekny program: Walcz, a potem zbiraj trupy.

Co do wypowiedzi Pana Jaworskiego o powodach osobistych to 5 z tautologii...sam wieszcz z "Resjsu" nie ujal by tego lepiej. Moze wypada go dzis zacytowac z racji nietykalnosci u nieomylnosci Bufetowej : " z punktu, majac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, trzeba tak zrobic by tej krytyki nie bylo, tylko aplauz i zaakceptowanie".

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.