20 cze 2007

Rząd kontra HGW w sprawie politycznego wykorzystywania protestu.

Zarówno rzecznik rządu jaki i wiceminister zdrowia zdecydowali się powiedzieć kilka słów prawdy Pani Prezydent.
Rzecznik rządu Jan Dziedziczak zarzucił prezydent Warszawy, że wykorzystuje straż miejską, by pomagała manifestantom antyrządowego protestu. - My się nie wtrącamy. Jesteśmy po prostu gospodarzami Warszawy - ripostuje Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Jan Dziedziczak, rzecznik rządu, zarzucił prezydent miasta, że wykorzystuje straż miejską: - Wydaje mi się, że nie wszyscy Warszawiacy są zadowoleni, że straż miejska, opłacana z ich podatków, zajmuje się wspieraniem protestu przeciwko rządowi, a nie pilnowaniem porządku - mówił w TVN24.

- Pani Gronkiewicz-Waltz powinna się zająć na przykład ruchem w mieście, a nie wykorzystywać protest pielęgniarek do celów politycznych - mówił w czasie briefingu wiceminister zdrowia Bolesław Piecha.

- To nie akcja antyrządowa władz miasta, tylko ludzka chęć niesienia pomocy - mówił w TVN24 Tomasz Andryszczyk, rzecznik prasowy stołecznego Ratusza. - Pani prezydent już wczoraj poprosiła straż miejską o pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa pielęgniarkom. Dowieźliśmy posiłki i koce. Z pielęgniarkami nie trzeba się zgadzać, ale wiadomo, jak trudna jest ich sytuacja - dodał.
Źródło: tvn24.pl Link do strony.


9 komentarzy:

Jaform pisze...

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8945864&rfbawp=1182333995.771

co to ma kur*a być czy te pielęgniarki są normalnie, pobite, skatowane i 2 pojechały do szpitala (jedna nadciśnienie a druga zasłabła) a wszystkie płaczą lamentują. a Tusk Corporation robi na tym reklamę!! absolutnie nie popieram żądań pielęgniarek, może gdyby były wyrażane w jakiś ludzki sposób to jeszcze coś by to dało. ale blokując ulicę? no czy to jest normalne?!?

Anonimowy pisze...

dla pielęgniarek nie ma w budżecie pieniędzy, ale dzięki temu jest co miesiąc dodatkowe 8 tysiów dla Dosi, za figurowanie na liście płac pracowników uniwersytetu

jak taka zatroskana losem biednych, to niech im kupi te koce i kanapki za swoje pieniądze!

czy ten lewacki bufet można już zamknąć?

Anonimowy pisze...

Stytuacja HGW na UW raczej będzie bez zmian:

https://usosweb.wpia.uw.edu.pl/kontroler.php?_action=actionx:katalog2/osoby/pokazPlanZajecPracownika(os_id:13236;timebase_sel_timebase:1191189600;)

Jaform pisze...

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,statp,d2lhZG9tb3NjaURuaWE%3D,wid,8946865,wiadomosc.html# < oj jakie biedne

Anonimowy pisze...

Wpis u Leskiego:
http://krzysztofleski.salon24.pl/19930,index.html


Pić mi się chce. Myślicie, że jak zadzwonię do ratusza to mi Bufetowa lub jej przydupas z SM przyniesie soczek?

Anonimowy pisze...

Bufetowa wreszcie na właściwym miejscu: wydaje kanapki. I do tego tylko się nadaje. Tylko dlaczego ja płacę za te kanapki?

pretm pisze...

"Myślicie, że jak zadzwonię do ratusza to mi Bufetowa lub jej przydupas z SM przyniesie soczek?"

Tak, ale może to wymagać trochę wysiłku. Musisz udać się pod jakiś budynek rządowy, ustawić namiot, obwiesić się plakatami "Nigdy z PiSem", ściągnąć ekipę z TVN24 i wystosować apel w obronie czegoś tam i domagać się dymisji rządu.

Wtedy dostaniesz wsparcie od Ratusza i przywiozą herbatę w termosach (a może i kanapki, jeżeli będziesz wystarczająco głośny). A o Twoje bezpieczeństwo zadba Straż Miejska.

Mikołaj pisze...

Może straż miejska powinna jeszcze dowieźć im wieśmaki?

Anonimowy pisze...

nie zgadzam sie zeby z moich podatkow, straz miejska pomagala ludziom ktorzy blokuja ulice w moim miescie. Przez te histeryczki rano nie mogłem dojechać do pracy, bo zablokowaly ulice.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.