5 cze 2007

Przetarg na spalarnię na terenie oczyszczalni Czajka będzie ogłoszony!

Dzisiejszy dzień jest pełen nowych informacji. Fragment z dzisiejszego wydania Kuriera Warszawskiego.


Przypomnijmy:
Mieszańcy Białołęki bardzo dobrze przyjęli deklaracje Hanny Gronkiewicz - Waltz dotyczące planów dla systemu oczyszczania ścieków Warszawy i dla samej oczyszczalni Czajka - w Programie PO dla Warszawy, na naszej manifestacji przed oczyszczalnią Czajka i w czasie debat.

Szczególnie dobrze zostały przyjęte deklaracje mówiące o nie budowaniu spalarni na terenie oczyszczalni Czajka i rozpoczęciu autentycznego dialogu z mieszkańcami Białołęki.
Źródło: Komitet Protestacyjny Przeciw Rozbudowie Oczyszczalni Ścieków Czajka

Po spotkaniu z Panią Prezydent w Collegium Civitas pisałem:
Mam wrażenie, że zamysł jest następujący: powiązanie faktu braku podwyżek z możliwymi podwyżkami wynikającymi z kar (wyjdą ładne procenty np. 30%), które może nałożyć UE i przekonywanie wszystkich mieszkańców, że albo rozbudowa oczyszczalni, albo znaczący wzrost cen dla wszystkich.
Argument z podwyżką wody został użyty.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Płogłam miałam? Wybołczy płogłam? Wybołcza to jest gazeta, nie płogłam, płogłamy to mają w tefałen24. Idźta już ludzie, dajta mi spokój, jaki tam płogłam...

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.