15 cze 2007

PiS proponuje PO w Warszawie "pakt o nieagresji"?

Ciekawy materiał w Kurierze Warszawskim o potencjalnej współpracy programowej PiS i PO.


Kiedy jednak Małgorzata Kidawa - Błońska mówi, że "trudno zobowiązywać Panią Prezydent do tego, że ma się co miesiąc rozliczać z tego co robi" w tak ważnej kwestii jak Euro 2012, to trudno liczyć na prawdziwą współpracę.

Najprawdopodobniej według Pani Kidawy – Błońskiej Panią Prezydent można rozliczać tylko na koniec kadencji i absolutnie nie ma do tego prawa opozycja.

Poszło o:
Radni PiS nie są zadowoleni z przygotowań do Euro 2012. Narzekają, że zespoły powołane do organizacji pracy nie działają, speckomisja ds. Euro w radzie spotkała się raz.

Zaapelowali więc, by prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz co kwartał składała komisji raport z postępów w konkretnych inwestycjach i projektach. Niektórzy są nawet bardziej radykalni. - Krótkie, rzeczowe raporty powinni składać nawet co dwa tygodnie wszyscy zaangażowani w Euro 2012 urzędnicy - uważa Dariusz Klimaszewski (LiD).
Źródło: Link do strony.

Komisja do Euro 2012 (powołana pod koniec maja) spotkała się tylko raz? To wielka szkoda, bo początki były bardzo miłe:Lech Jaworski (PO) i Katarzyna Munio (też PO) przewodnicząca komisji na pierwszym posiedzeniu.

Zdjęcie za gazeta.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.