26 cze 2007

Opozycja podsumowuje w TVP3 sześć miesięcy HGW.

Tydzień po Pani Prezydent w programie Kontrowersje sześć pierwszych miesięcy pracy HGW oceniali: Jacek Sasin (wojewoda), Marek Makuch (przewodniczący klubu PiS w Radzie Warszawy), Michał Borowski (poprzedni naczelny architekt miasta).

Poniżej zamieszczam dziesięciominutowy skrót. W nim można posłuchać o: aktualnym stanie wydanych pieniędzy na inwestycje, administracji Ratusza, która zajmowała się głównie sobą (sprawa mandatu), Moście Północnym i możliwych konsekwencjach wyrzucenia do kosza na początku roku rozstrzygniętego przetargu, koalicji z SLD, która uwiera niektórych w Platformie, ale której wielbicielką jest HGW.

Na końcu wypowiedź rozentuzjazmowanej Pani Marioli, która widzi te wspaniałe zmiany i która nie chce żadnej koalicji PO i PiS.

Mam nadzieję, że Pani Mariola, która w poprzednich czterech latach widzi samo zło nie będzie korzystała z żadnych inwestycji przygotowanych w poprzedniej kadencji, nie wsiądzie do żadnego nowego autobusu, na który rozpisano i rozstrzygnięto przetarg w 2006 roku i ciemną nocą będzie chodzić tylko po tych ulicach, na których nie ma monitoringu.

Kult HGW przybiera na sile.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Świetna strona, powodzenia!

Anonimowy pisze...

Pani Mariola chyba coś sobie "strzeliła" dla kurażu, ale i tak nie wypadła najlepiej, tzn. wypadła tak jak większość wielbicieli PO-lewki.

pretm pisze...

Szczególnie cieszyła się ze zmian kadrowych. Ciekawy punkt widzenia.

danz pisze...

Co najmniej połowa Wwakiów uważa, że spotkało ich samo "szczęście" w postaci rządów buffetowej. Zal jest tylko tak naprawdę tych pozostałych 50-ciu procent mieszkańców tego udręczonego miasta, którzy nie zasługują na mera w postaci aroganckiej HGW. Nie wszyscy mieszkańcy stolicy to Kalisze o tym trzeba pamiętać.

Anonimowy pisze...

autor,
czy zastanawiałeś się już nad złożeniem doniesienia do prokuratury za dopuszczenie do dewastacji terenu zabytkowego? Przypominam, że teren Alei jest terenem zabytkowym.

Anonimowy pisze...

Ta strona bywa niezłym źródłem informacji, gdyby jeszcze nie ten jad, który trzeba za każdym razem odsączać...

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.