8 cze 2007

O "chce przekonywać do siebie cały świat", czyli gdzie jest gronowładna HGW?

W kampanii wyborczej Hanna Gronkiewicz Waltz i jej zespół ogłosili:

Hanna Gronkiewicz Waltz odpowiada na blog Kazimierza Marcinkiewicza
i aktywuje swoje profile w społecznościach internetowych grono.net oraz linkedin.com.

Co zostało z wypowiedzianych przy tej okazji słów o "doceniam wspólnotowy kontekst Internetu" i "postanowiłam swoją internetową aktywność skupić gdzie indziej"?

Chyba niezbyt wiele skoro ostatnie logowanie HGW na stronie grono.net to 7 grudnia 2006. Skończyła się kampania, skończyła się aktywność?

Informacje z września 2006:
Swoje profile w społecznościach internetowych grono.net oraz linkedin.com uruchomiła Hanna Gronkiewicz-Waltz. To nowa koncepcja - do tej pory internetową działalność politycy opierali przede wszystkim na blogach.

- Doceniam wspólnotowy kontekst internetu oraz fakt, jak bardzo ułatwia on dialog między ludźmi. Ponieważ blog jako narzędzie nieco się zużył, postanowiłam swoją internetową aktywność skupić gdzie indziej - powiedziała Gronkiewicz-Waltz, uzasadniając swoje nowe przedsięwzięcie.
Źródło: P. Chacińska, Polityczne grona, mediarun.pl, link do strony.
"Hanna Gronkiewicz-Waltz dostrzega ważną rolę internetu w komunikacji. Z jej inicjatywy listy kandydatów na radnych znalazły się na stronach internetowych Platformy Obywatelskiej w Warszawie, tak by każdy wyborca mógł wyrazić swoją opinię dotyczącą kandydatur długo przed wyborami.

Pani Profesor odpowiada na dziesiątki maili od warszawiaków. Uczestnictwo w społecznościach internetowych to kolejny krok mający na celu zbliżenie ze środowiskiem internautów i ułatwiający komunikację z nim." – twierdzi Tomasz Andryszczyk, rzecznik prasowy kandydatki PO na prezydenta stolicy.
Źródło: wirtualnemedia.pl, link do strony.
Hanna Gronkiewicz-Waltz dołączyła właśnie do wesołego grona polityków internautów. Za pośrednictwem serwisów grono.net i linkedin.com chce przekonywać do siebie cały świat!
Źródło: Rafał Skórski, Polityczni blogersi, Echo miast, link do strony.

Fragment ze strony głównej profilu HGW dzisiaj:W opisie nadal jest "oficjalnym kandydatem na stanowisko prezydenta m.st. Warszawy." Też bym chciał, aby tak było nadal:)Zapewne przejawem tego, że HGW dostrzega ważną rolę internetu jest fakt, że jej strona gronkiewicz.pl jest "under construction" od połowy lutego.

I na marginesie: "blog jako narzędzie nieco się zużył"? Ciekawe na jakiej podstawie tak twierdzi.

14 komentarzy:

Anonimowy pisze...

A czi z tego bendom jakieś pieniondzie? Czi to siem mnie opłaci? Jak to siem mnie nie opłaci, to po czo ja to bym robiła, hę? Za takiem strone internetowe to chiba przecież pieniondzie komuś trzeba płacić, hę?

pretm pisze...

Eeee tam, i bez pieniędzy się opłaciło :)
Uradowani dziennikarze (i pewnie niektórzy wyborcy) uwierzyli w nowoczesną Hanię, które internet nie jest obcy.

Anonimowy pisze...

Ale jaja ... pomogłam w zwycięstwie PO :-) :-) :-) Super tekst :-) Ona rzeczywiście "pomogła" :-) :-) :-) Swoim zachowaniem zdążyła już zrazić do siebie z połowę wyborców w Warszawie. PO tu przegra sromotnie, wszyscy tęsknią za Kaczorkiem, który był jaki był, ale trzymał ten bałagan za jaja.

Jaform pisze...

Czy zauważyliście jakieś znaczące poprawy w Warszawie?? Ale już PO wyborach a nie PRZED?? Ja np zauważyłem że na Tarchominie bardzo dużo sprzątaczy jest i śmieci zbierają. A to że kosze pełne i się wysypuje to już inna sprawa...

Anonimowy pisze...

i co człowiek może powiedzieć/napisać dla zdobycia władzy. Pani Waltz dostrzega......

pretm pisze...

To tylko takie małe kłamstewka, które tworzą większą całość.

Anonimowy pisze...

ona jest skorpion jak w nicku- to prawda szczegolnie wtedy jak pluje jadem na PiS

pretm pisze...

ona jest skorpion jak w nicku

Za serwisem polki.pl

"Pani Skorpion - Angażuje się we wszystko, co robi. W domu przeważnie dzierży berło władzy, którego nie da sobie odebrać nawet najbardziej despotycznym i walecznym przeciwnikom. A jest trudnym i ciekawym partnerem do potyczek, bo wymyśla fortele dostosowane do bitwy i przeciwnika.

Jest bardzo zacięta i potrafi przeczekać parę lat, by znaleźć dobry moment do ataku. Trzeba pamiętać, że zadzierać ze Skorpionem jest źle, ale ze Skorpionem - kobietą, fatalnie."

Powinienem sprawdzić z kim zadzieram zanim rozpocząłem pisanie na BW :)

Jaform pisze...

jakbyś kiedyś zniknął to zostaw jakieś namiary gdzie szukać Twojej rodziny (rozumiem że działasz w konspiracji - podziemiu :D)

pretm pisze...

rozumiem że działasz w konspiracji - podziemiu :D)

Ale nie aż tak, aby się spodziewać, że ludzie od HGW przyjdą po mnie przed szóstą nad ranem:)

Jaform pisze...

I nie pozwolą pójść do kibelka :O

Jak myślicie ktoś od niej czyta tego bloga czy może ona sama?? :P

Pozdrowienia dla parówiastej pani preźydent

pretm pisze...

Jak myślicie ktoś od niej czyta tego bloga czy może ona sama??

Wątpliwe czy ktoś czyta.

Anonimowy pisze...

Trzeba umieć czytać, a najlepiej jeszcze rozumieć pisane...

Anonimowy pisze...

bufetowa to problem całej Warszawy. I co ze skorpion - taki przyparty do muru wbija żądło w samego siebie! I tak ta platformerska kobyła skończy, ale wpiere wbije żądło próbujac ocalić swą skórę w ukochanego koleżkę folksdeutscha robo-szkopa Tuska! A może zastrzeli się z pistoletu jak ta menda z SLD -Blida Życzę im "aby ziemia im lekka była jak najszybciej!

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.