22 cze 2007

Na tym krześle powinna siedzieć HGW.Gdyby łaskawie zechciała się wybrać przed komisję.

6 komentarzy:

Jaform pisze...

Małej karteczki wypełnić w miesiąc nie potrafiła to myślicie że znajdzie drogę na to krzesło?? Ciekawe czy przeczytała wezwanie wogóle... Może czytać umie tylko pisać słabiej??

Anonimowy pisze...

E, pewnie dzisiaj zajęta jest rozdawaniem parasolek w al. Ujazdowskich.

Anonimowy pisze...

Wiem, w normalnym kraju za cos takiego wylecialbym z tego programu, ale nie moge sie powstrzymac przed zacytowaniem wam pewnej opinii o HGW z forum Dziennika:

Baba na widok której włosy dęba stają a cała reszta opada....

pretm pisze...

Niestety cała reszta opada coraz częściej.

andrzej krajan pisze...

Cóż za wspaniały blog, jakaż promocja naszej Hani kochanej, tej jednej i jedynej. Jak Wam Warszawiacy zazdroszczę, że mieszkacie w mieście zarządzanym przez taką osobę jak Pani Hania. I tu muszę uwagi 2 napisać: 1 wspaniały występ Pani Hani u Lisa, erudycja, kultura, szyk i wdzięk ( Lisa jak i TVN oraz Polsatu nie trawię więc nie oglądam, więc dziękuję za wstawkę z naszą Panią Hanią). A czy zauważyliście jak Pani Hania ustawiła Leppera?
2 Pani Hania nie musi stawiać się przed komisjami żadnymi, bo jest naszym polskim dobrem narodowym ( jak drogi Bronisław ), i jako takie dobro musi być chronione w sposób szczególny. Jeszcze się tu wpisywał będę, a blogowi kibicuje od prawie początku.

Anonimowy pisze...

Prąd do krzesła podłączony?

A mój znajomy warszawiak (zwolennik PEŁO) mówi,że w Warszawie się ruszyło...

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.