12 cze 2007

Kurier Warszawski podsumowuje sześć miesięcy pracy HGW. Część 2.

30 maja Telewizyjny Kurier Warszawski rozpoczął podsumowanie pierwszych sześciu miesięcy prezydentury Hanny Gronkiewicz Waltz.

Przez dwa tygodnie w każdym wydaniu zamieszczone mają być analizy podjętych działań w kluczowych obszarach (takich jak inwestycje czy bezpieczeństwo) i przypomniane zostaną obietnice z kampanii wyborczej.

Dzisiaj część druga, czyli miejskie spółki, mieszkania, fundusze unijne, sprawy kupieckie, pomoc społeczna. Kolejne części za kilka dni.


Część pierwsza.

11 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Witam z rana i mam pytanko: Widział Pan ostatnio Wiadukt Markiewicza. To jeden z ciekawszych zabytków Warsiawki. Pole do popisu dla konserwatorów. A przede wszystkim reklama władzy remont ciągnie się niemiłosiernie długo. Miał byc skończony we wrześniu 2006 nie udało się. Miał byc skończony w maju 2007 - nie udało się. Czy cos się władzy udał no oczwyiście poza tym, że jest władzą. Po Powislu nie daje sie jeżdzić ponieważ zamkniety jest wiadukt, Nowy Świat i Krakowskie. Jepiej mieszkać na Marsie...

pretm pisze...

Tak się składa, że przechodziłem w tamtych okolicach w weekend. Zza ogrodzenia wygląda ładnie.

Chyba ostatnie informacje były w Wyborczej. Link

pretm pisze...

A tak przy okazji. Jak tam publikacja w Rzepie o przedszkolu?

Jaform pisze...

yyyyy ja tutaj widzę chyba moją nauczycielkę z technikum (oprogramowanie biurowe)... przynajmniej nick taki sam jak w emailu. mam rację??

Aksta pisze...

Do JAFORM-a. Co do nauczycielki to ją pozdrawiam. Nie uczyłam w technikum. Często spotykam się z osobami o tym nazwisku. Przy okazji informuję, że Stachursky nie ma ze mną nic wspólnego.

Aksta pisze...

W rzepie na razie cichutko. Dostałam e-mail od dziennikarki przygotowującej artykuł. Pisze w nim,że się stara ale naczelni nie chcą puścić (?) podobno nie mam na razie miejsca...... Aha jeszcze jedno czytałam wczoraj "fakt" - artykuł o kłamstwach HGW. Ciekawe to wszystko. Tak jak z wiaduktem.

Aksta pisze...

No rzesz Ku....wa. Szlag mnie zaraz trafi i będzie jak ze znikającymi postami w agorze( mnie też często wycinają na forum agory, w "onecie" raz mnie wywalili ale sie wkopiowałam). To nasza władza nie myśli już wcale. Prawie dwa lata cackali się z wiaduktem, przejazd z Powiśla na Wolę i do Centrum był koszmarem i nie zauważyli, że wiadukt tak jakoś tajemniczo łączy się z Karową...Znając drogowców zamkną i będą czekać na projekt a następnie rok będą asfalt zdejmować.A może chodzi o kostkę, ona się może przydać gdzieś do czyjejś rezydencji. Tak było z Al. 3-go Maja. Odsłonięto kocie łby, które wyparowały.

pretm pisze...

"Pisze w nim,że się stara ale naczelni nie chcą puścić (?) podobno nie mam na razie miejsca......"

Hmmm no to nie dobrze.

"Aha jeszcze jedno czytałam wczoraj "fakt" - artykuł o kłamstwach HGW."

Coś ciekawego, bo przyznam szczerze, że nie czytałem wczoraj (bo prawie w ogóle nie czytam) Faktu?

Aksta pisze...

To był 134 numer Faktu. Ja też nie czytam, zaciekawił mnie artykuł o cenach leków. O HGW było na bodaj 4 stronie.

Jaform pisze...

Bo Fakt to jest KONKRETNY brukowiec. Wisi im czy to o papieżu kompromitujące czy kaczorze czy tusku czy HGW. Byle żeby ktoś kupił

Aksta pisze...

Nie da się ukryć że Fakt to brukowiec. Ale Fakt plus HGW jakoś mi pasuje. No nic nie poradzę, że tej kobiety nie lubię. Może to kobieca zazdrość (hahaha)

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.