20 cze 2007

Komendant Straży Miejskiej pyta pielęgniarki jakie mają życzenia.

Poniżej kawałek z TVN24 w którym pielęgniarka relacjonuje jak w trakcie nielegalnej blokady Alei Ujazdowskich komendant Straży Miejskiej przyjechał z polecenia Pani Prezydent i pytał jak może pomóc i jakie życzenia mają pielęgniarki.

Nie ma to jak "ludzka chęć niesienia pomocy" za miejskie pieniądze. A że przy okazji dołoży się cegiełkę do antyrządowych protestów to szczegół.

Efekty wizyty komendanta?
W nocy z wtorku na środę do protestujących przyjechali funkcjonariusze stołecznej straży miejskiej, którzy przywieźli namioty i śpiwory.
Źródło: Link do strony.

5 komentarzy:

Jaform pisze...

No to mamy skandalik. Nie masz może spisu tych jej przekrętasów??

Anonimowy pisze...

Żydówka Walz jest tak samo piękna co ciekawa i uczciwa.
Szkoda że takich perełek nie wyłapują pseudodziennikarze WSI24 czy polszitu. Ale przecież jakby mogli sprzeciwić się tym którzy nimi pomiatają po kątach?

pretm pisze...

Trzeba oddać to TVN24, że materiał jest ich i był umieszczony na tvn24.pl Umieściłem go (skrót z 40 sekund) dla pewnej wygody odwiedzających BW, ale link jest pod cytatem.

To, że nikt się takimi rzeczami nie interesuje to już inna sprawa.

Anonimowy pisze...

predzej zmienie plec niz zaglosuje na PO i bufetowa. absolutny brak profesjonalizmu.

Anonimowy pisze...

Hm, trzeba rozważyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przekroczenia uprawnień, polegającego na wspieraniu nielegalnej manifestacji :)

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.