15 cze 2007

Dwa gorące dni na Białołęce.

I nie mam na myśli tylko temperatury. Najpierw w dniu dzisiejszym mieszkańcy wybierają się na posiedzenie Rady Dzielnicy, aby zaprotestować przeciw przenoszeniu kupców (podobno w większości są to handlarze z części azjatyckiej Stadionu X lecia) na teren przy ul. Marywilskiej.

A jutro Stowarzyszenie Nasza Choszczówka organizuje w Choszczówce o 16:00 "wielkie zebranie mieszkańców Białołęki" w sprawie Czajki i Jarmarku Europa. Hanna Gronkiewicz Waltz zapowiedziała swój udział w spotkaniu.
15 czerwca o godzinie 18 w ratuszu Białołęki przy ul. Modlińskiej odbędzie się zebranie Rady. Burmistrz oraz radni PO mający większość w Radzie chcą Jarmarku na Białołęce!

Jeśli mamy uratować naszą dzielnicę to przyjdźmy na tą sesję. Wywrzyjmy presję na radnych!

Poinformuj swoich sąsiadów o tej sesji rady. Wydrukuj i powieś na swoim Osiedlu plakat NIE DLA JARMARKU!
Powyższy cytat pochodzi ze strony "NIE CHCEMY JARMARKU EUROPA NA BIAŁOŁĘCE!".
Stowarzyszenie Nasza Choszczówka organizuje w dniu 16 czerwca o godz. 16:00 w Choszczówce, w gimnazjum na ul. Przytulnej wielkie zebranie mieszkańców Białołęki. Ostatnie decyzje Prezydenta Warszawy w sprawie Czajki i jarmarku na Marywilskiej muszą być zmienione! Jest to możliwe tylko przy masowym sprzeciwie i wielkiej determinacji mieszkańców.

Brońmy wszyscy razem Białołęki !!! Nie pozwólmy się oszukiwać!!!

Na zebraniu będą przedstawiciele władz dzielnicy z burmistrzem dzielnicy Jackiem Kaznowskim. Swój udział zapowiedziała Prezydent Warszawy.

Na zebraniu dowiecie się Państwo tego o czym władze milczą!

Niech Cię nie zabraknie! Potem może być za późno!
Źródło: Stowarzyszenie Nasza Choszczówka, link do strony.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Ale o co im chodzi? Nowoczesna, postępowa Białołęka zagłosowała na nowoczesną, postępową Hanię (protegowaną Kwaśniewskiego, Oleksego i Tuska). Hania wygrała zgodnie z wolą nowoczesnych mieszkańców Białołęki i teraz Hania rządzi. Trzeba było wcześniej myśleć, a nie "lewakować".

TAK dla spalarni na Białołęce, jarmarku, wysypiska śmieci, składowiska odpadów radioaktywnych, oczyszczalni ścieków i zakładu karnego dla groźnych recydywistów (a to już akurat mają, ale zawsze można rozbudować, bo zapotrzebowanie rośnie).

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.