26 cze 2007

Akcja "Wolna Warszawa"? Nieczynne.

Tak dzisiaj wygląda strona akcji "Wolna Warszawa" przeprowadzanej przez Społeczny Komitet Obrony Samorządności, który został powołany w połowie lutego:Czyżby oznaczało to koniec akcji i działalności SKOS'u?

Akcja przedstawiana jako społeczna, obywatelska i niezależna była organizowana przez współpracownika HGW z kampanii wyborczej i radnego PO na Targówku.

Jak widać najprawdopodobniej piękne hasła ("Młoda Warszawa" to nieformalny ruch młodych ludzi podkreślających, że najważniejsze jest dla nich dobro Warszawy) szybko się zdezaktualizowały.

Do zobaczenia przy następnej społecznej, obywatelskiej i niezależnej akcji organizowanej "spontanicznie" przez partyjnych działaczy PO?

O akcji więcej:

Wolna Warszawa, czyli obywatele walczą z wyborami?


"Wolna Warszawa" nie taka wolna od platformersów.


O "które powstało z inicjatywy najmłodszych radnych PO".


O "Pani prezydent się przyznała."

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Jest jeszcze strona innej "spolecznej akcji" dzialaczy PO: "glosujbezmeldunku.pl". Zniknelo z tej strony logo PO, pojawilo sie logo urzedu miasta (chwilowo to chyba zadna roznica).

A strona gronkiewicz.pl nadal "under construction" :))

pretm pisze...

Głosuj bez meldunku jest autorstwa tego samego radnego PO co Wolna Warszawa. To są specjaliści od udawania, że te akcje nie mają nic wspólnego z partią.

Anonimowy pisze...

Slabi specjalisci, jesli moga przekonac tylko wyborcow swojej sitwy, ktorzy i tak sa juz przekonani.

Anonimowy pisze...

Podobnie znika jak obietnice wyborcze Bufetowej

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.