10 kwi 2007

O pytaniach wysłanych do Ratusza.

W oczekiwaniu na nowe informacje oto kolejna porcja pytań, które wysłałem do Biura Pani Prezydent w sprawach, o których wcześniej pisałem. Pytania pozostały bez odpowiedzi.

Czy zasadne jest zadawanie tych pytań pozostawiam ocenie odwiedzających BW.

Pytanie o "Prezydent Warszawy na Międzynarodowej Konferencji OECD" - początek Kwietnia.
Chciałbym zapytać o udział Pani Prezydent w Międzynarodowej Konferencji OECD w Madrycie.
Czy można otrzymać tekst przemówień Pani Prezydent?
Jakie są główne korzyści dla Warszawy, które wynikają z uczestnictwa Pani Prezydent w tej konferencji?
Byłbym wdzięczny za informację, jaki koszt poniosło miasto w związku z uczestnictwem Pani Prezydent (i delegacji) w konferencji.
Z góry dziękuję.
Pytanie o działalność Pani Prezydent na Uniwersytecie Warszawskim. - koniec Marca.
Chciałbym zapytać o działalność Pani Prezydent jako wykładowcy na Uniwersytecie Warszawskim. Czy aktywność (ilość zajęć) Pani Prezydent jako prowadzącej zajęcia jest mniejsza czy taka sama w porównaniu do okresu, kiedy nie była prezydentem Warszawy?
Czy Pani Prezydent prowadzi jakiekolwiek zajęcia w trakcie godzin pracy Urzędu Miasta?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pytanie o "Prezydent m. st. Warszawy Hanna Gronkiewicz–Waltz na obchodach 50. rocznicy Traktatów Rzymskich" - koniec Marca.
Chciałbym zapytać o udział Pani Prezydent w uroczystościach upamiętniających 50. rocznicę podpisania Traktatów Rzymskich w Rzymie.
Czy można otrzymać tekst przemówień Pani Prezydent, jeżeli zabierała głos w dyskusji "Wkład regionalnych i lokalnych autorytetów w przyszłość Unii Europejskiej"?
Jakie są główne korzyści dla Warszawy, które wynikają z uczestnictwa Pani Prezydent w tych uroczystościach?
Byłbym wdzięczny za informację, jaki koszt poniosło miasto w związku z uczestnictwem Pani Prezydent (i delegacji) w uroczystościach.
Z góry dziękuję.
Pytanie o "doniesienie do prokuratury w sprawach dotyczących urzędników z ekipy PiS" - koniec Stycznia.
W związku z fragmentem artykułu z Rzeczpospolitej chciałbym zapytać czy Pani Prezydent ujawni (jeżeli tak to kiedy), czego dotyczyły doniesienia do prokuratury, które zostały złożone w dniu wczorajszym.
Z poważaniem,

"Szykuje za to atak: wczoraj podpisała doniesienie do prokuratury w sprawach dotyczących urzędników z ekipy PiS (m.in. o nieprawidłowościach w WOSiR)."
Pytanie o Centrum Współpracy Naukowej Europy Centralnej - Grudzień.
Chciałbym zapytać o Centrum Współpracy Naukowej Europy Centralnej, które zostało wymienione w programie wyborczym Pani Prezydent.
Czy można prosić o przytoczenie ogólnie dostępnego dokumentu (poza programem wyborczym w którym istnieje wzmianka o tej inicjatywie) w którym znajduje się opis tej inicjatywy? Chodzi głównie o cele, harmonogram powołania tej instytucji, sposób finansowania.
Jeżeli takiego dokumentu nie ma to czy można prosić o informacje, kiedy szczegółowe plany powstaną?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.