20 kwi 2007

O obrzydliwej konsumpcji według Mirosława Drzewieckiego.

Nie wiem skąd Platforma bierze takich posłów jak Mirosław Drzewiecki, Sławomir Nitras, Sławomir Nowak czy Rafał Grupiński, ale jak oglądam któregoś z nich w telewizji to smutek mnie ogarnia na myśl, że mogą już w 2009 być przy władzy.

Dziś popisem hipokryzji błysną Mirosław Drzewiecki. Fragment z artykułu w Dzienniku:
"Wszystkie resorty tworzyły projekty, jakie dały nam tę wygraną" - tak szef MSWiA odpiera zarzuty, że dziś każdy z ministrów chce się "załapać" na korzyści płynące z Euro 2012.

"To jest sukces Polaków, a to, że cała ławka ministrów z PiS teraz wściska się i zakłada szaliki, jest śmieszne"- odpowiada wiceszef sejmowej komisji sportu Mirosław Drzewiecki (PO). W jego opinii PiS "wszystko obrzydliwie konsumuje".
Źródło: Mikołaj Wójcik, Wygrana Polski dzieli partie, Dziennik, link do strony.

Warto przypomnieć panu Drzewieckiemu, która jego koleżanka partyjna jako jedna z pierwszych (w niecałe dwie godziny po decyzji) z szalikiem na szyi zgłosiła się po medal za sukces w Cardiff, najpierw nawoływała współpracowników, aby jak największa liczba zmieściła się w kadrze kamery a później krzyczała Viva Polonia.

I to wszystko nie zważając na fakt, że wcześniej dokonywała swoistego sabotażu projektu Stadionu Narodowego a o Euro 2012 mówiła z dwa razy.

O kim mowa? Odpowiedź na zdjęciach z tvn24.2 komentarze:

Marcin Gałązka pisze...

na zdjęciu tvn24 jest ktoś inny. to nie jest poseł Drzewiecki. tym razem pudło.

pretm pisze...

"tym razem pudło"

Oczywiście, że nie chodzi o posła Drzewieckiego tylko o jego partyjną koleżankę HGW.

Ale jeżeli to pytanie nie było zbyt jasne to przeredagowałem wpis, aby nie było wątpliwości.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.