26 kwi 2007

Chicago oddało nam Panią Prezydent!

Szczęście zapanowało w Warszawie:) Zdjęcie z posiedzenia Rady Warszawy.


Żeby uczcić powrót Pani Prezydent w ramach frontu jedności Euro 2012 Paweł Czekalski, który nie ma się chyba zbytnio czym pochwalić jeżeli chodzi o półroczne dokonania Pani Prezydent, postanowił trochę popluć na poprzedników. Urocze.

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

a co popluł? a wlaściciwe, to nie... nie chcę wiedzieć - pewnie znowu to samo czyli "nieudacznicy, szkodnicy" etc, etc. Tak się zastanawiam, zauważyliście, że polidy mają raczej ograniczony zasób słów? Ciekawe, skąd sie to bierze?

pretm pisze...

Dyskusja na temat wykonania budżetu: Katastrofa finansowa, zastój inwestycyjny (wykonanie inwestycji w 80% z czego i tak chodzi głownie o metro), nic nie zrobiono, pamięta tylko PR Marcinkiewicza, nieustająca kampania.
Generalnie zły PiS, wspaniała HGW.

Anonimowy pisze...

no tak, czyli standard. Nasz fryzjer ma jednak mniej komfortową sytuację - w poprzedniej kadencji też rządził, hehe.

Anonimowy pisze...

Czy ktoś w końcu ukróci te czcze gadanie i popędzi tę zacietrzewioną babę do roboty?
Faktycznie media ślepo zakochane w PO robią krecią robotę.

Ale przecież jest jeszcze Dziennik, Wprost i parę innych tub rządowych.

Może autor bloga przekazał by info do odpowiednich gazet, by ten blog posłużył jako źródło informacji o nieudolności rządów bufetowej? Może w końcu ktoś by ładne artykuliki zaczął smarować.

pretm pisze...

"Może w końcu ktoś by ładne artykuliki zaczął smarować."

Prawie wszystkie wpisy są wywoływane publikacjami w warszawskich dodatkach do głównych dzienników, więc nie jest to wiedza nieznana dziennikarzom.

Anonimowy pisze...

"zauważyliście, że polidy mają raczej ograniczony zasób słów?"

Po tym się rozpoznaje przynależność do tej "lepiej wykształconej i zamożniejszej części społeczeństwa", jak siebie i swoich wyborców lubią nazywać PO-lewaki.

Oraz po koszulce z napisem "jestem gejem, z sld" i po tym jakiego członka swojej partii pokazują na konferencji prasowej. Gumowego.

Anonimowy pisze...

Już to pisałem, ale powtórzę. Byłem raczej za PO, teraz widzę,że PO to totalny brak kultury (także politycznej) i brak wyobraźni. Jeżeli wygrają (nie daj boże!) w przyszłych wyborach co mają do zaoferowania? Ciągle pracują nad programem i w tej chwili nikt naprawdę nie wie co ta partia reprezentuje i jakie ma pomysły na rządzenie poza krytyką aktualnie rządzących. Jeżeli powtórzy się scenariusz Warszawski to robi mi się smutno. Wiele hałasu, a efekty mizerne. W innych dużych miastach coś sie dzieje, a tu ciągłe dyskusje i brak konkretnych decyzji . Proszę mi podać chociaż jedną rzecz załatwioną przez kilkumiesięczne rządy BUFETU. Chyba jednak coś można było...

roody102 pisze...

Coś ruszyło się w Zarządzie Transportu Miejskiego - wspólny bilet, zmiany w nocnych - to są jakieś tam pierwsze dokonania władz tej kadencji. Spektakularnych sukcesów nie było, ale warto przypomnieć, że pół roku po poprzednich wyborach byliśmy na etapie ciągłego szukania kwitów na poprzedników i składania doniesień do prokuratury, które w większości zostały potem umorzone... Tak więc jakiejś jakościowej różnicy na minus nie widzę. Na plus też istotnie nie.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.