6 mar 2007

Oświadczenie majątkowe HGW dostępne.

Na stronach miastach pojawiło się na początku marca oświadczenie majątkowe HGW. Oświadczenia o prowadzeniu działalności gospodarczej przez męża nie ma.
Link do strony.Nie chciałbym wybrzydzać, ale jak wpisuje się fundacje, w których się zasiada mogłoby być troszkę czytelniej.

4 komentarze:

Galba pisze...

Za jaki okres podawana jest informacja o dochodach? Rok (2006)? Jeśli tak to, czy HGW mogła brać uposażenie posła zawodowego (ok. 10 tys. m-c) równoczesnie będąc na etacie na UW?

Nie twierdzę, że coś jest nie tak. Po prostu pytam.

Anonimowy pisze...

Ciekawe czy samochód Volvo XC90 to ten, w sprawie którego HGW pisała podania do Ministerstwa Finansów o zwolnienie z cła? Czy może z tamtego zrezygnowała, gdy MF odmówiło wprowadzenia "abolicji celno-podatkowej" na import drogiego samochodu terenowego?

Anonimowy pisze...

Zamknięte, czyli "renamęt" w bufecie:

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=34237

Anonimowy pisze...

To raczej nie Volvo:
http://www.tygodniksolidarnosc.com/2006/12/6_dru.html

"Na zakończenie międzynarodowej kariery pani Gronkiewicz-Waltz kupiła sobie w USA całkiem porządne terenowe auto Jeep Grand Cheerocke. Chciała go sprowadzić do Polski, ale nie zamierzała zapłacić cła, akcyzy ani podatku VAT. Z wnioskiem o zwolnienie z tych opłat wystąpiła do ministerstwa finansów jeszcze za czasów byłego szefa resortu Mirosława Gronickiego. - Kwit do dziś leży nie rozpatrzony w biurku dyrektora Departamentu Podatku Akcyzowego Wojciecha Bronickiego - mówią w resorcie.
Nie wiemy, gdzie znajduje się obecnie luksusowy samochód posłanki PO, kandydatki tego ugrupowania w wyborach na prezydenta Warszawy, ponieważ nie chciała rozmawiać na ten temat z prasą."

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.