22 mar 2007

Oleksy: Wszyscy są upaprani w różne kombinacje i interesy.

Ciekawe czy słowa Oleksego dotyczą też tych, którzy teraz z ramienia SLD razem z PO obsadzają spółki miejskie.

A żeby było ciekawej to może niedługo decydujące słowo w koalicji Platformy i postkomunistów będzie miał Włodzimierz Czarzasty jako szef mazowieckiego SLD.
Włodzimierz Czarzasty, szef Stowarzyszenia Ordynacka i zaliczony przez Sejm do "grupy trzymającej władzę" został dziś wieczorem delegatem na konwencję mazowiecką SLD - dowiedział się portal tvn24.pl. Według naszych nieoficjalnych informacji Czarzasty chce wystartować w wyborach na szefa mazowieckiej struktury partii.
Źródło: Czarzasty nie wyklucza startu na szefa mazowieckiego SLD, link do strony.

Chciałbym zobaczyć list z gratulacjami z Gdańska dla Czarzastego. Platformie nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz należy pogratulować koalicjanta.

Perspektywy na 2009 wyglądają coraz gorzej.

PS. 13:30 Poza tematem blogu, ale nie mogę sobie darować. Najbardziej bawią mnie relacje w TVN24. Nagrań nie ma, czerwonego pasku nie ma, jakiś znudzony komentator mówi "to nie ma żadnego znaczenia, prywatna rozmowa", Kwaśniewski na okrągło (Oleksy zdrajca, "chrzanił trzy po trzy", "nie wiedział, że nie jest nagrywany") i tylko pytanie o to, czy to koniec Oleksego.

Na TVN24.pl ludzie oburzeni, że nagranie wyciekło i może to sprawka PiSu. Zabawnie jest, ale Oleksy za tą chwilę szczerości ma u mnie duży plus.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

I o najbliższym koalicjancie HGW, towarzyszu Borowskim też trochę się dowiedzieliśmy od towarzysza Oleksego.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.