3 mar 2007

O "Prezydent przyznała, że te sukcesy dzieli z poprzednikami."

Piątkowe Życie Warszawy opisuje kulisy przyspieszenia, jakiego byliśmy światkami w Czwartek, kiedy to w 90 dniu prezydentury podsumowano pierwsze 100 dni.
W 90. dniu rządzenia opowiada o sukcesach swojej ekipy. Wybiegła do przodu zarówno z organizacją studniówki jak i osiągnięciami, o których mówiła. Część z nich to dopiero pieśń przyszłości.

Urzędnicy Ratusza nieoficjalnie przyznają, że władza dostała speeda z innego powodu: bo chciała wyprzedzić dziennikarzy, którzy już zaczynali zbierać materiały do tekstów na temat tego, co zrobiła a czego zaniechała.

– Lokal jest niedokończony, bo od jakiegoś czasu staram się wszystko robić wcześniej niż później. Jakie swoje osiągnięcia - wyliczyła Hanna Gronkiewicz-Waltz? Wprowadzenie wspólnego biletu, nocnych kursów metra w weekendy, wydłużenie trasy SKM, 150 nowych autobusów i przetarg na kolejne 50 – tyle o komunikacji. Z bezpieczeństwa ważne są 153 kamery, modernizacja czterech centrów monitoringu i otwarcie kolejnego, patrole w komunikacji miejskiej i opieka nad studniówkami.

Prezydent przyznała, że te sukcesy dzieli z poprzednikami.
Źródło: Jolanta Molińska, Studniówka Hanny Gronkiewicz -Waltz, Życie Warszawy, link do strony.

Cieszy ta odrobina szczerości.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

zadziwiające. HGW musi odejść.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.