22 lut 2007

"Prawo trzeba przestrzegać" kontra gra "komisarz PiS to Lord Vader".

Obawiam się, że młodzieżówce PO i tworzącym tzw. Społeczny Komitet Obrony Samorządności nie pomoże przyprowadzenia do ratusza nawet większej ilości postaci z Gwiezdnych Wojen, aby pomogły zabarykadować się HGW w jej biurach.

Trudno nawet komentować trwające obrady Rady Warszawy. Bicie pianie jak zwykle za pomocą znanych argumentów. I wynik też do przewidzenia.


9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

A HGW to księżniczka Leia! Ale ja ją bardzie widzę jako Chewbacca.

Anonimowy pisze...

Wy partyjne gnojki,
ociekające jadem kaczolizodupce,
wara wam od prezydenta naszej stolicy.
Wara!
Zamknąć ten śmiedzący szmatławiec będący efektem rzygowin kaczych pomieszanych z gnojem z waszych łajn.

Anonimowy pisze...

Rada Miasta nie mogła zagłosować inaczej. Stracenie mandatu przez Waltz grozi wprowadzeniem komisarza. A po jego wprowadzeniu może być "zawieszona" działalność rady.
tak wiec: Walka o stołki trwa

Anonimowy pisze...

o... widzicie.. odezwal sie jasnie oswiecony PO-sladek. Trudno rozmawia sie i argumentuje takie posty. kto wie, moze Tusk wlasnie tak rozmawial z Kaczynskim?

A co do Gwiezdnych Wojen to statek HGW juz wie wystartuje, trzeba go delikatnie odholwac do warsztatu zwanego "przeszlosc".

Anonimowy pisze...

Walka o stołki... Śmiech na sali... Demokratycznie wybrana prezydent i demokratycznie wybrana rada, chcą dalej sprawować swoje funkcje - to jest "walka o stołki"? Chryste na tym polega demokracja, że stołki publiczne obsadzają wyborcy w głosowaniu - to Wam się nie podoba?

Anonimowy pisze...

Demokracja to takze przestrzeganie prawa - takze samorzadowego.
Pani -moim zdaniem- byla prezydent, nie dopelnila obowiazkow ustawowych, wiec na mocy prawa (ktore nazely przestrzegac) traci urzad. Nie mnie osadzac autorytatywnie czy jest czy nie jest - zrobi to sad. Jednak w tej dosc zawilej sytuacji nie widze w HGW pokory, lecz wiele buty jakoby nic sie nie stalo, a wszystko jest wina obozu PiS, czyzby nawet jej "niezaradnosc" w dopelnieniu obowiazkow. Jak pokazuje autor tej strony - jest wieje do zarzucenia tej pani. Kazdy ocenia jak ocenia.

Anonimowy pisze...

Nie wiem o co się spieracie. Pani HGW wybrana została w wyborach. Na mocy prawa. Zapomniała o oświadczeniu. Straciła urząd. Na mocy prawa. Koniec i kropka.

Anonimowy pisze...

To jest cyrk!?
To jest burdel - nie cyrk!
Przed wojną cyrk, to dopiero był burdel!!!

Anonimowy pisze...

Pani HGW musi byc uwaznie studiowac Talmud.Argoanckie,dwulicowe,zydopostkomunistyczne
NIC.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.