23 lut 2007

O "które powstało z inicjatywy najmłodszych radnych PO".

O tym, że akcja Wolna Warszawa tylko udaje akcję społeczną, obywatelską, niezależną (tu można dopisać kolejne słowa, które będą wskazywać na apolityczność), bo komitet założyli współpracownicy HGW i członkowie Platformy pisałem już wcześniej.

Dobrze, że przynajmniej niektóre media również to zauważyły. Teraz przynajmniej wiadomo, kto jest odpowiedzialny za cyrk z zakłócaniem wczorajszych obrad (lub społeczny protest przeciw złym pisakom jak ktoś woli sobie wmawiać).
Młodzi sympatycy Platformy nie chcieli czekać: już wczoraj przysłali radnym komisarza - człowieka w masce lorda Vadera, wysłannika sił zła z "Gwiezdnych wojen"

Straż miejska miała podczas wczorajszej sesji Rady Warszawy pełne ręce roboty, bo niespodziewanie zjawił się tam lord Vader i - głośno sapiąc - zakłócał obrady. - To komisarz, którego rząd Lecha Kaczyńskiego chce posadzić w fotelu prezydenta Warszawy - wyjaśniali działacze stowarzyszenia Młoda Warszawa, które powstało z inicjatywy najmłodszych radnych PO i działaczy samorządów studenckich.

Komisarza musiała wyprowadzać straż miejska. Był jednak nieugięty - co pewien czas wracał, a w przerwie udało mu się nawet usiąść za stołem prezydialnym.
Źródło: Dominika Olszewska, Jan Fusiecki, Platforma kontratakuje, Gazeta Wyborcza, link do strony.

Lech Jaworski mówił tak:
- Kiedy decydowałem się zostać radnym, myślałem, że zasiądę w poważnym gremium uchwałodawczym, a nie w zespole teatru Komedia - skomentował sytuację Lech Jaworski, próbując zapanować nad rozgardiaszem.
Źródło: Izabela Kraj, Komisarz przyjdzie w marcu, Rzeczpospolita, link do strony.

Niech ma pretensje do swoich kolegów z Platformy a w szczególności do współpracownika HGW z kampanii wyborczej.

Atmosfera udzieliła się HGW i zamiast prezentacji budżetu mieliśmy trochę o budżecie i więcej o złym PiSie.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

wypadaloby podac tytul gazety, z ktorej wziety jest cytat - takie sa wymogi cytowania. nawet jesli ci on przez gardlo moze nie przechodzi.

Anonimowy pisze...

dlaczego tytuł tej gazety miałby mu nie przechodzić przez gardło?

przecież masz podany link do tej gazety, o co chodzi?

pretm pisze...

Wyborcza? Nie przechodzi przez gardło? No jak możesz:)

Poprawiłem, za uwagę dziękuję.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.