27 sty 2007

Przeprosiny Pani Prezydent.

No i po przeprosinach.Aż się boje spytać czy przeprosiny są skierowane również do tych Warszawiaków, którzy nie są wyborcami Pani Prezydent, ale to szczegół. Ważne, że po tych kilku dniach się pojawiły.

Co prawda Pani Prezydent przeprasza za zamieszanie i zgiełk a nie za swój błąd, ale mogło być gorzej. Radny Golimont posunął się nawet do tłumaczenia, że Pani Prezydent tak naprawdę przepraszała za PiS.

Całe oświadczenie tutaj.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

"Aż się boje spytać czy przeprosiny są skierowane również do tych Warszawiaków, którzy nie są wyborcami Pani Prezydent"

Nie są, cytat we wpisie jest niepełny. Pełna treść tutaj:
http://serwisy.gazeta.pl/wideo/44,76004,3878784.html

Przeprosiła tylko 400tys. swoich wyborców.

I najświeższa wersja wydarzeń:)
" Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz - Waltz powiedziała w programie "Ranni politycy:" w Radiu TOK FM, że to pracownik Urzędu Wojewódzkiego poinformował jej urzędnika Marcina Bębenka, że oświadczenie majątkowe można składa później niż należy. - To była specjalnie przygotowana gra - dodała.
Rozmowa Bębenka z urzędnikiem wojewody miała miejsce 21 grudnia. Jak powiedziała Gronkiewicz-Waltz, urzędnik zapewnił, że oba oświadczenia spokojnie można złożyć między świętami.

- To jest pułapka wojewody - oceniła Gronkiewicz - Waltz."

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3879852.html

Anonimowy pisze...

Fajny blog - do tego wpisu jedna uwaga - dodałbym "ł" do posunął.

Na marginesie - najwyraźniej HGW czytuje tą stronę, bo jakby przeprosiny wg zaleceń autora. Nie wymagałe(a)ś przepraszania za błąd. Niemniej byłoby to na miejscu, podobnie w odniesieniu, nie tylko do oświadczenia, ale również tego steku bzdur i ewidentych kłamstw, których pani HGW się dopuściła w między czasie... To też były błędy, a nie "zamieszanie". Pozdrowienia

ckwadrat pisze...

Co ona jeszcze wymyśli? Czy ona nie widzi, że pogrąża się z każdym dniem, z każdą godziną coraz bardziej. Czy Tusku nie widzi, że jak tak dalej pozwoli jej brykać, to będzie musiał szukać nowego kandydata? A może o to właśnie mu chodzi..

Anonimowy pisze...

Polecam kuriozalną notatkę pana Bębenka:
http://bi.gazeta.pl/im/0/3879/m3879920.jpg

pretm pisze...

"- To jest pułapka wojewody - oceniła Gronkiewicz - Waltz."

Wojewody, który jest od tygodnia. No cóż dziwie się, że dopiero 21 urzędnicy zainteresowali się sprawą.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.