8 sty 2007

Pozdrowienia dla EBOiR.

Od czasu do czasu przeglądam, kto zagląda na Bufetowa Watch (mam nadzieję, że czytelnicy wybaczą mi tą ciekawość). W związku z tym wyjątkowo chciałbym pozdrowić osobę, (jeżeli wróci na BW), która odwiedziła nas aż z European Bank for Reconstruction and Development.

Dla wszystkich, co nie studiowali biografii Pani Hani (jeszcze nie obowiązkowe, ale kto wie jak będzie w przyszłości) przypomnę, że zajmowała stanowisko Vice President, Personnel and Administration a później Human Resources and Administration (zmiana pewnie zgodna z modą gdzie dział kadrowy zastępowany jest przez dział zarządzania zasobami ludzkimi) w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju w Londynie.

Zapewne byli współpracownicy sprawdzają jak idzie HGW w nowej roli. Jeżeli ktoś chce się podzielić anegdotami z czasów, kiedy Pani Hania była Vice President zapraszam do kontaktu:)

Jeżeli nie to i tak zapraszam ponownie.

PS Więcej pozdrowień nie będzie, bo jeszcze wymsknie mi się jakiś Ratusz i będą poszukiwania prowadzić.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Zapewne byli współpracownicy sprawdzają jak idzie HGW w nowej roli.

Zapewne, ale dlaczego szukają tutaj, a nie na stronie "swojej Hani" www.gronkiewicz.pl? Już wiem, bo "najświeższy nius" na stronie "Hani" jest z datą 02.12.2006. A obok tego niusa cały czas wisi agitka "głosuj bez meldunku". Nie wiecie gdzie i na kogo można teraz zagłosować (obojętnie czy legalnie, z meldunkiem, czy nielegalnie, bez meldunku)?

Wczoraj przeczytałem na bratnim forum zaprzyjaźnionej z "naszą Hanią" gazety, że maile wysyłane do "Hani" wracają z komunikatem o przepełnionej skrzynce. To się nazywa popularność!

pretm pisze...

Obstawiałbym, że niedługo zamkną gronkiewicz.pl
Bo po co trzymać program wyborczy na widoku jeszcze ktoś go za jakiś czas będzie przypominał.

"głosuj bez meldunku" to też fajna sprawa. Oglądając stronę ma się wrażenie, że jest to apolityczna inicjatywa.
Jednak strona była obsługiwana i zarejestrowana przez jedną z kandydatek Platformy (Agata Zaklika Stowarzyszenie Euroinicjatywa)do Rady Miasta Legionowo. Ale na stronie o tym fakcie nie ma ani słowa.

Ciekawy jak duży wysyp podobnych akcji apolitycznych zobaczymy przed wyborami 2009.

Anonimowy pisze...

Tak, strona gronkiewicz.pl to chyba nieporozumienie. Nie dość, że informacje nieaktualne, to na dodatek na zdjęciach i bannerach jest jakaś inna kobieta, wcale nie "nasza Hania"...

pretm pisze...

"inna kobieta"

Tak, zdecydowanie przesadzili z retuszem. Chyba nawet w PO porównywali ją do chińskiego przywódcy. Tylko nie pamiętam do którego, było we Wprost.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.