3 sty 2007

Obywatelskie Centrum Monitoringu i kierowca Donalda Tuska.

Jeżeli ktoś myśli we frakcji prezydenckiej PO, że nie ma nic gorszego niż zraniona kobieta to powinien zmienić zdanie.

Dla platformersów z otoczenia HGW nie ma nic gorszego niż zranieni samorządowcy wyrzuceni z Platformy za związki z Pawłem Piskorskim.

Do takich wniosków może prowadzić lektura komentarzy na stronie Obywatelskiego Centrum Monitoringu założona przez stowarzyszenie "Obywatele dla Warszawy", czyli osoby związane z Pawłem Piskorskim.

Oto przykład z komentarza pod tytułem "Czyszczenie z kompetencji", który napisał Marcin Kalek:
Na p.o. Zastępcy Dyrektora Gabinetu Prezydenta został mianowany młody działacz Jarosław Jóźwiak.
Swoje jedyne znane mi doświadczenie zawodowe zbierał pracując w Fundacji „Świat na TAK”, kierowanej przez przyjaciółkę Gronkiewicz-Waltz - poseł Joannę Fabisiak. Jednak Jóźwiak jest przede wszystkim znany ze swojej działalności w młodzieżówce PO. Kilka miesięcy temu bronił jak niepodległości, dwóch skompromitowanych działaczy ostatecznie wykluczonych za pomówienie.

Kolejnym przykładem oczyszczenia miejskiego urzędu z kompetencji jest nominacja nowego rzecznika prasowego. Został nim Tomasz Andryszczyk. W październiku 2005 roku tygodnik „Newsweek Polska” napisał o Andryszczyku, przedstawiając go jako... kierowcę Donalda Tuska.
Źródło: Marcin Kalek, Czyszczenie z kompetencji, Obywatelskie Centrum Monitoringu, link do strony.

"Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradzę". Byłymi przyjaciółmi też.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.