4 sty 2007

Komunikacja dzienna do 1 w nocy? - to była tylko kampania wyborcza.

Troszkę zapomniany przeze mnie wywiad, który udzielił Leszek Ruta, nowy dyrektor ZTM (szczery do bólu, "Wiadomo, że kampania wyborcza rządzi się swoimi prawami") w połowie Grudnia Dziennikowi (Sławomir Ślubowski).

Przypomniałem sobie o jednym fragmencie, który zalicza się do akcji, którą Tomasz Zdzikot, radny PiS (jego blog można znaleźć tutaj) nazwał "Cała wstecz".

Czyli jak szybko i sprawnie nowa władza wycofuje się z obietnic wyborczych.

Tym razem komunikacja dzienna, która miała według HGW działać do 1 w nocy.
Dziennik: Pani Prezydent obiecała komunikację dzienną do godziny 1 w nocy.

Leszek Ruta: Niestety w budżecie nie ma na to pieniędzy.
Źródło: Sławomir Ślubowski, Kolejarz będzie rządził komunikacją, Dziennik.

Żeby nie było wątpliwości powtórzę raz jeszcze:

Rozumiem ograniczenia budżetowe i to, że worek z pieniędzmi nie jest bez dna. Tylko, że tą samą świadomość miała ekipa HGW w kampanii i po mimo tego decydowała się opowiadać bajki dla naiwnych.

"Kłamaliśmy rano, kłamaliśmy wieczorem" żeby wygrać Panie Dyrektorze?

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Cała obsada różowego bufetu szelmowsko mruga do nas i tłumaczy "humorystycznie" na poziomie "szkła kontaktowego", że wicie rozumicie, to były tylko takie tam obiecanki, żeby przelicytować "pisiaków", a przecież my wszyscy inteligentni ludzie od początku wiedzieliśmy o co chodzi i chyba nikt w to na serio nie wierzył i nikt nie ma teraz pretensji. No a jak ma, to my do niego szelmowsko mrugamy (jak w "szkle kontaktowym"), dajemy mu szansę, żeby załapał o co chodzi, w którym momencie trzeba się śmiać z naszego błyskotliwego żartu.

Anonimowy pisze...

Ciekawostka z GW: podobno pieniądze na metro będą, i to wcale niemałe, tak zdecydował rząd. Komentarze w GW: to spisek, prowokacja, specjalnie dadzą tak dużo pieniędzy na metro, żeby nie wystarczyło na nic innego. Taki zalew pieniędzy kompletnie sparaliżuje miasto!

A w domyśle "wiadomo, że tego metra to przecież nigdy nie skończą, nasza Hania puści kasę i nie będzie ani metra, ani tramwajów, ani nic nie będzie i wyjdzie na to, że nasza Hania źle rządzi, o to im chodzi tym pisiorom, żeby tak nas skompromitować i naszą Hanię, kasą chcą nas zadusić!".

http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,3827802.html

Anonimowy pisze...

Kłamaliśmy po to, żeby Wygrać kochani! A teraz będziemy kłamać, że kłamaliśmy, po to żeby kłamstwo PISU nie wyszło! Gdyby wygrali to okazałoby się, że kłamali> Chcieliśmy ich ochronić, dlatego dalej brniemy... Logiczne?

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.