26 gru 2006

Programy dla dzielnic - Podsumowanie

Post zawierający obietnice dla Żoliborza wyczerpał programy dla dzielnic, które były istotną częścią programu wyborczego HGW.

Link do wszystkich dzielnic znajduje się po prawej stronie lub w zakładce obietnice.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

No sporo tego, a podobno to Marcinkiewicz wiele naobiecywał.

Będzie z czego rozliczać, a może i nie będzie, bo już krążą słuchy (te "słuchy" dobiegają głównie z wiadomej gazety), że "Hania" na razie nic nie może zrobić, bo w mieście taki bałagan, że nie wiadomo od czego zacząć. No to zaczęła od zapalania świeczek na choinkach, a potem ma zapytać Tuska i Schetynę co dalej.

Anonimowy pisze...

A taka samodzielna! Wielu rzeczy w demokracji wykonać się po prostu nie da. Chyba że Hanię mianujemy dyktafonem, sorry - dyktatorem

Anonimowy pisze...

A gdzie OCHOTA??? Tu jest jeden z najbardziej skandalicznych pomyslow. Pociagniecie linii tramwajowej "skrajem" Pola Mokotowskiego!!!

Mieszkancy wiedza dobrze, ze nie ma czegos takiego jak "skraj" PM. Staja tam bowiem budynki. A zeby ominac budynki to linia tramwajowa musi pojsc srodkiem PM lub powinna byc zliwkidowana uliczka na jego skraju.

Nawet jesli tramwaje pojada ta uliczka - to zakloci to skutecznie spokoj na PM, ktorego juz brakuje po przeniesieniu ogrodkow piwnych znad Wisly.

Zreszta jak wiadomo - niedawno sie w tych ogrodkach strzelali i zginela osoba...

Anonimowy pisze...

juz znalezione :-)
mozna tu wykasowac moze...

Anonimowy pisze...

Nie jestem z warszawy ale taką inicjatywę gorąco popieram, politykom trzeba mocno przyłozyć

Anonimowy pisze...

Za sto dni będą mosty, metro, karuzela, porządek i nowe gwizdki dla straży miejskiej oraz....

Anonimowy pisze...

Świetny bloog tylko ta bufetowa w tytule to trochę nieładne.
pirat www.zoliborz.biz

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.