16 gru 2006

Jeśli mamy weekend to HGW imprezuje.

Dwa tygodnie temu choinka i siatkarze, tydzień temu też choinka (inna niż poprzednia, ale jak zabraknie choinek po Świętach to trzeba będzie uroczyście zapalać ponownie te same) i spotkanie wigilijne z Radą Warszawy, a w ten weekend impreza na Placu Teatralnym.
W niedzielę 17 grudnia, w godz. 13.00 - 18.00 na Placu Teatralnym, Urząd m.st. Warszawy wraz z Polskim Bractwem Kawalerów Gutenberga organizuje III Warszawskie Spotkanie Wigilijne przeznaczone dla mieszkańców stolicy. Patronat nad wydarzeniem objęła Prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.
Najważniejszy punkt programu to:
15:00 – 15:20 Życzenia Pani Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy - Hanny Gronkiewicz-Waltz, uroczyste poświęcenie opłatków, wspólne dzielenie się opłatkiem.
Uwaga, będą też prezenty!
Dla przybyłych Warszawiaków zostaną przygotowane świąteczne prezenty - choinki w donicach, unikatowe bombki oraz gipsowe aniołki.
Jeżeli brakuje wam choinki to macie okazję taką otrzymać. Miasto stawia.

Dobrze, że Święta już za niecały tydzień, bo od tych wszystkich imprez Pani Hania nie może się chyba skupić na swojej pracy.

To jak było z tym lobbyingiem wczoraj w Sejmie jak głosowano poprawkę o dodatkowe pieniądze dla metra?

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Zapomniałeś wspomnieć o ważnym (najważniejszym?) punkcie niedzielnego rozkładu jazdy pani Hani - o godz. 16 na Pl. Grzybowskim wraz Michaelem Schudrichem będzie zapalać świeczki w menorze

pretm pisze...

Widziałem HGW w TV jak przemawia z okazji obchodów święta Hanukka.

Ma kobieta parcie na szkło.

Anonimowy pisze...

No właśnie!
cyto moher ?
cyto Salcia ?
cyto może,
ze tak powiem
Sama Wanda Wailewska?

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.