23 gru 2006

Czterech wiceprezydentów w TVP3.

Nowa władza Warszawy przybyła w Czwartek do telewizji. Czterech wiceprezydentów gościło w programie Kontrowersje w TVP3. Być może za kilka dni na stronie programu pojawi się film.

Bardzo dowcipny był Włodzimierz Paszyński. Na pytanie czy powstanie Stadion Narodowy z ironicznym uśmieszkiem powiedział, że na pewno powstanie, bo tak zapowiedział rząd a on wierzy, że rząd to zrobi. Bardzo dowcipne.

Jeżeli ktoś w dni świąteczne (wątpię, ale tak na wszelki wypadek) stęskni się za HGW może zobaczyć program Kontrowersje z jej udziałem. Oto link.

Program prowadziła Joanna Szelągowska. Redaktorzy Wyborczej powinni wybrać się do niej na korepetycje jak przeprowadzać wywiad z HGW nie będąc na kolanach przez cały czas.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Jezu, gdybym był bufetową i miał takiego przeciwnika, to bym na jej miejscu zrezygnował z roboty.Niech Pan na to nie liczy,bufetowa miała zawsze swoich klientów[PZPR/SLD].No cóż, Aneta K. ma też te swoj racje - ale nie rozumiem gustowania w paniach niezbyt atrakcyjnych [ może się mylę wobec. p. Gronkiewicz bo jestem normalny.]

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.